צעצועי תוכים

צעצועי תוכים

בגלל העניין הרבה שיש לד"ר שלומית לוי בתהליך החשיבה של התוכי, ובגלל ההבנה שחלק גדול מאד מהפרעות ההתנהגותיות שלו נובעות מאורח חייו, אנחנו מייבאים צעצועי חשיבה מיוחדים. זה המקום היחיד בארץ בו ניתן למצוא צעצועים אלו. חלקם הגדול הינו צעצועי חשיבה וחיפוש מזון. התוכי לומד לפתוח את הצעצוע כדי להוציא פריטי מזון שהוחבאו בתוכו.

מחקרים מוכיחים שתוכי  מעדיף להוציא מזון שהוחבא- מאשר לגשת לאותו מזון המונח בצלחת הרגילה שלו.חלק מהצעצועים הינם צעצועים מתכלים. התוכי אמור להשתמש במקור.
במקום להרוס את הבית או לתלוש נוצות, תנו לו לפרק צעצוע.
הצעצועים העשויים מעור – עשויים ברובם מעור לא מעובד ולא צבוע, רובם מורכבים בעבודת יד.
מידע נוסף על הצעצועים וחשיבותם – בעמוד המאמרים שבאתר.
ניתן להקליק על רוב התמונות להגדלה.
אנו שולחים צעצועים לכל הארץ. 

משלוח בארץ חינם בקנייה מעל 250 ש"ח

לרכישה יש לפנות במייל או בטלפון.

קקטוס מינרלים

צעצוע לעיסה מסידן (קלציום) טבעי. מעולה לתוכים שאוהבים ללעוס (מי לא??) בטוח לחלוטין ללעיסה או בליעה.

155 ש"ח

כיס מגניב

 

  • צעצוע מקסים המעודד את יצר חיפוש המזון הטבעי אצל התוכי. יכול להתאים גם לתוכים קטנים ובינוניים. זהו מעין "שטיח" מעשב ים מקופל ותפור מכל הכוונים , וממולא בניירות צבעוניים. חרוזי עץ וכוכבים מחונרים טבעיים מוסיפים עניין ואטרקטיביות בעיני התוכי.

130 ש"ח

צעצוע מגרות כחולות

צעצוע מקסים: החביאו שקד או אגוז קטן ב"קומה העליונה " (נפתחת בסיבוב קל) . התוכי מושך במגרה הכחולה והשקד נופל "קומה" ועוד אחת, ועוד אחת…עד שהבוטן או השקד מגיעים ל"קומת הקרקע " ושם התוכי יכול פשוט להוציא בקלות ולאכול. מגיע לו…

185 ש"ח

חללית

צעצוע חדש! צעצוע חיפוש מזון בו התוכי צריך להטות את הצעצוע כלפי מטה כדי שיוכל להוציא את פרטי המזון. יחסית קל להפעה, מצויין לתוכים שאינם רגילים לחפש את מזונם ומלמד אותם לעבוד עם צעצועים. אורך ה"חללית"- כ16 ס"מ, רוחב- כ 14 ס"מ עובי : כ3 ס"מ (הקליקו על התמונה להגדלה)

פריט אחרון במבצע 90 ש"ח (היה 130)

זיקוקים

צעצוע חדש!! מעין "שטיחון" מגולגל העשוי מעשב ים ותפור בקצה. ממולא בכל טוב  הצעצוע הנפלא הזה יכול בקלות לעבור שדרוג  עם תדחפו לתוכו כמה מהחטיפים האהובים על התוכי שלכם. ניתן אפילו לדחוף אגוז שלם לתוך הגליל. 

 צעצוע כזה יכול להעסיק את התוכי שעות ארוכות. 

אחד הצעצועים המוצלחים!

160 ש"ח

כנפיים

הצעצוע הכי חדש שלנו. צבעוני, שמח וניתן לכרסום ולפירוק טוטאלי על ידי התוכי. החביאו כמה דברים טובים בתוך הגלילים כדי לעודד "חיפוש מזון"

150 ש"ח


מערבל מזון

צעצוע חיפוש מזון בדרגת קושי בינונית. התוכי צריך לסובב אותו ולשלוף חלקי מזון. אם התוכי שלכם כבר מכיר צעצועים "סטנדרטיים" זה הזמן לשדרג אותו לצעצוע חשיבה מהדור הבא. מורכב, מעניין- ולא מתסכל!

140 ש"ח

גלגל חיפוש מזון

צעצוע חיפוש מזון מעולה, גם לתוכים יחסית גדולים כגון הקקדו ואמזונה. וכמובן שלג'אקו גם. התוכי צריך להשתמש בידית כדי לסובב את הפלטה העליונה ולחשוף את המזון שבתוך ה"חלונות" השונים. מומלץ לשים מזון שונה בכל חלון ולהחליף מדי פעם את המזונות, כדי להגביר את העניין של התוכי לאורך זמן.

190 ש"ח

פארק חבלים

צעצוע שכולו טבעי, מגוון של קוביות עץ, אבן גיר, קליפת אגוז קוקוס, במבוק וצדפה. . וכול הטוב הזה תלוי על חבל ומספק שעות של לעיסה ותענוג לתוכי. צעצוע שרק הבאנו וכמעט אזל. מעולה!

185 ש"ח

טודו בום

צעצוע חדש ומקסים. זהו "MUST HAVE" הצילום פה לא מוצלח, הצעצוע כל כך יפה כשרואים אותו. זהו צעצוע כרסום נפלא העשוי מ"גליל" של עשב ים הממולא בניירות, קוביות עץ צבעוניות ועוד הפתעות, כוכב מקש בצידו העליון וחצי אגוז קוקוס ענק בצדו התחתון.

220 ש"ח

פולי

  • צעצוע המורכב מכמה קעריות מעץ טבעי, בהן ניתן להחביא פרטי מזון שונים. יש בו חבל טבעי, חוטי כותנה, עץ טבעי, וחתיכות אקריליק ועור . צעצוע שיכול להתאים גם לתוכים קטנים ובינוניים. (קווקטיל, סנגל, קוואקר ודומיהם.

מצוין לתולשי נוצות. ניתן להחביא מזון בקעריות ולתת לתוכי לחפשו.  (הקליקו על התמונה להגדלה) 

*חסר זמנית במלאי

120 ש"ח

4 ספלולים

צעצוע חיפוש מזון עמיד יחסית, מיועד לתוכים בינוניים וגדולים (עד ג'אקו ודומיו) מורכב מארבעה ספלים קטנים מאקריליק שקוף (פלסטיק עבה) , לכל אחד מהם מכסה והתוכי מזיז ומנסה ל"דוג" את האוכל שאתם שמים בפנים. התוכי מפתח יכולת חיפוש מזון ופתרון בעיות (!) בדרך שכולה משחק. מתאים ל"מחפשי מזון" מתחילים או מתקדמים, כאחד. צעצוע מעולה!!

*חסר זמנית במלאי

185 ש"ח

קרוסלה

הצעצוע מחובר לפינת הכלוב והתוכי מסובב אותו על צירו. יש לו 4 פתחים שנפתחים במגוון אפשרויות. צעצוע חיפוש מזון חדש ומרתק.

*חסר זמנית במלאי

185 ש"ח

קופסת מפתחות

ממלאים את הקופסה בירקות פירות או חטיפים אחרים ונועלים את שני המפתחות. התוכי צריך לפתוח את שני המפתחות כדי שהקופסה תיפתח. (אל דאגה…הם לומדים לפתוח) כשהקופסה נפתחת המזון ששמתם נשאר בחלקה התחתון והתוכי יכול להוציא את הפרס שלו. זהו צעצוע המפתח התנהגות טבעית של חיפוש מזון

*חסר זמנית במלאי

140 ש"ח

צעצוע לב ירוק

צעצוע חיפוש מזון מתקדם. הצעצוע מעודד את התוכי לחפש מזון אהוב תוך כדי פעילות מהנה. אתם- מחביאים פריט מזון קטן בתוך כל אחד מהקונוסים השקופים. התוכי כבר ילמד איך לשחרר אותם ע"י דחיפתם במסילה שלאורך צורת הלב, עד שהם מגיעים לקצה העליון ושם הצעצוע נופל לחיק התוכי. (הקליקו על התמונה להגדלה) חזר למלאי לאחר בקשות חוזרות ונשנות שלכם!

*חסר זמנית במלאי

185 ש"ח

קופסת "בוטן"

צעצוע מאד עמיד העשוי מפלסטיק עמיד בפני כדורים.בפנים יש בוטן מפלסטיק.  מלאו את הצעצוע בחומרים שאינם חומרי מאכל (ניירות צבעוניים, חרוזים, וכולי) ובפריטי מזון- ושלחו את התוכי לעבודה. ניתן לפתוח בעזרת מברק פיליפס כדי לנקות להחליף תכולה.

*חסר זמנית במלאי

150 ש"ח

קופסת אוצרות

התוכי עסוק בהוצאת הקוביות מהקופסה. צעצוע המפתח הן את האינטיליגנציה והן את הכושר המכני של התוכי. הקופסה עשויה מחומר עמיד במיוחד. מימדים: 12x8x7ס"מ (הקליקו על התמונה להגדלה)

*חסר זמנית במלאי

185 ש"ח

קרוסלה

הצעצוע מחובר לפינת הכלוב והתוכי מסובב אותו על צירו. יש לו 4 פתחים שנפתחים במגוון אפשרויות. צעצוע חיפוש מזון חדש ומרתק.

*חסר זמנית במלאי

185 ש"ח

קפיצי

צעצוע חדש! המזון נמצא בחלק העליון, כדי להגיע אליו התוכי צריך למשוך ברגל אחת את החבל התחתון ולהמשיך ולהחזיק אותו בזמן שהוא שולף את המזון מהקופסה. אורך: כ 16 ס"מ , לא כולל שרשרת תליה וחוט למשיכה. (הקליקו על התמונה להגדלה)

*חסר זמנית במלאי

175 ש"ח

כדור על שיפוד

כמה פשוט ככה גאוני. . ה"שיפוד המעופף" משמש כמתקן חיפוש מזון, הן בתוך הכדור (הניתן לפתיחה בסיבוב קל) והן כשיפוד עליו ניתן לשפד ירקות ופירות. שאריות האוכל נופלות ברובן על המגשית הקטנה שלמטה, והתוכי יכול לאסוף אותן משם. הכדור עשוי מפלסטיק חזק ועמיד והשיפוד מפלדת אל חלד. הכדור מסתובב באופן חופשי סביב עצמו, וגם עולה ויורד על השיפוד. כשהתוכי מנסה להוציא את המזון שבתוך הכדור, השיפוד מתנדד בעדינות ורמת הקושי עולה. (החרוז ותוכן הכדור- להמחשה בלבד. ). קל לשימוש ועדיין מאד אטרקטיבי ומשעשע את התוכי. ככל שתהיו יצירתיים ותשנו את תוכן הכדור כך ירבו שעות העניין של התוכי בו.  

*חסר זמנית במלאי

140 ש"ח

טחנת רוח

אחד הצעצועים המאתגרים ביותר. הבעלים משחרר את הבורג העליון ושם לדוגמה בוטן או גרעין בקומה העליונה. (ומבריג היטב את הבורג בחזרה). התוכי חייב לסובב את הגלגל התחתון שמסובב בתורו את "המדחפים" הירוקים שבפנים. כשהמדחפים זזים הם משחררים כמויות מזון קטנות שמגיעות כל פעם לקומה נמוכה יותר, עד שמגיע למגש התחתון, שם התוכי יכול לאכול אותו. אתגר מרתק לתוכי נבון!! אחד הצעצועים הכי מוצלחים שלנו. הקליקו על התמונה להגדלה הגיעו מלאי חדש!! צעצוע זה נמכר במהירות בד"כ!

*חסר זמנית במלאי

185 ש"ח